Futbalová lopta Adidas Messi Q3 AP0405

Futbalová lopta Adidas Messi Q3 AP0405
Pozrieť produkt >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Futbal | Futbalové lopty
Dodávateľ:Adidas
Cena:22.9 €

Futbalová lopta Adidas Messi Q3 AP0405 je lopta so špeciálnou grafikou a logom jedného z najznámejších futbalistov sveta a zároveň loptového kúzelníka: Lionela Messiho. Vďaka tomuto spracovaniu je pri hre loptu lepšie vidieť. Unikátny tvar panelov zošitých strojom zaisťuje optimálnu pevnosť a delikátna textúra povrchu lopty umožňuje mať lepšiu kontrolu nad hrou. Panely sú vyrobené z vysoko kvalitného termoplastického polyuretánu, ktorý zvyšuje odolnosť a životnosť. Ďalej sa na lopte podieľa butylová duša pre čo najlepšie zadržanie vzduchu. Lopta je vhodná pre tréningové použitie predovšetkým na trávnatých plochách a vďaka jej skvelým vlastnostiam je s ňou hra či príprava veľmi príjemná. S touto futbalovou loptou si môžete osvojiť Messiho nedostižné zručnosti.Technický popis: špeciálna grafika tréningová lopta pre trávnaté povrchy strojovo šitá unikátny tvar panelov delikátna textúra povrchu materiál: termoplastický polyuretán, butyl (duša) veľkosť: 5 hmotnosť: 420 g poznámka: lopta je dodávaná vo vyfúknutom stave


 • Futbalové chrániče Adidas Messi 10 Lesto CF0113 čierno-oranžové S
  Futbalové chrániče Adidas Messi 10 Lesto CF0113 čierno-oranžové S

  Chcete byť rýchly ako Messi? Aj chrániče na tom majú svoj podiel - vďaka svojej ľahkosti dodávajú pocit, že je ihrisko vaše. Futbalové chrániče Adidas Messi 10 Lesto CF0113 sú detské a juniorské chrániče, ktoré počas hry poskytnú potrebnú ochranu aj istotu. Perfektne..

  14.2 €
 • Futbalová lopta Adidas Bundesliga Torfabrik Glider BS3500 oranžovo-čierno-fialová
  Futbalová lopta Adidas Bundesliga Torfabrik Glider BS3500 oranžovo-čierno-fialová

  Špičkové výkony si žiadajú dlhé hodiny tréningu. Táto futbalová lopta Adidas Torfabrik Glider BS3500 je navrhnutá pre odolnosť a konzistentný kontakt s nohou aj pri dlhodobom používaní. Logo nemeckej Bundesligy jasne ukáže tvoj zdroj inšpirácie. Jasné farby robia loptu veľmi..

  21.5 €
 • Futbalová lopta Adidas Top Training Finale 18 Kiev CF1204
  Futbalová lopta Adidas Top Training Finale 18 Kiev CF1204

  Futbalová lopta Adidas Top Training CF1204 je tréningová lopta, ktorá má bezšvový povrch pre lepší kontakt s loptou a nižšou absorpciou vody. Na povrchu má rovnakú dynamickú grafiku, ako oficiálna lopta zápasov Ligy majstrov UEFA 2018 a tiež na ňom nájdeš slávne hviezdne logo..

  39.6 €
 • Futbalová lopta Adidas Capitano Finale 18 Kiev CF1198 bielo-modrá
  Futbalová lopta Adidas Capitano Finale 18 Kiev CF1198 bielo-modrá

  Futbalová lopta Adidas Finale 18 Kiev CF1198 je kombináciou klasického dizajnu a moderných technológií, ideálna pre časté rekreačné hry. Je mimoriadne efektná aj odolná, poskytuje skvelú viditeľnosť počas hry. Vďaka strojovému šitiu je mäkká na dotyk a má vysokú životnosť...

  28.7 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb