Hrací stôl 13v1 WORKER Supertable

Hrací stôl 13v1 WORKER Supertable
Pozrieť produkt >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Detský tovar | Hračky | Spoločenské hry | Rodinné hry | Stolné futbaly
Dodávateľ:WORKER
Cena:254.9 €

Hrací stôl WORKER Supertable je ideálny multifunkčný hrací stôl pre voľný čas. Stôl WORKER Supertable ponúka nových 13 skvelých hier pre malých aj veľkých hráčov a dokáže ich zabaviť na dlhé hodiny. Pokiaľ Vás jedna z hier omrzí, jednoduchou výmenou hracej dosky sa za okamih ocitnete v úplne inej hre a zábava tak môže ďalej pokračovať. Najnovším herným doplnkom je jednoducho nastaviteľný basketbalový kôš, na ktorý môžete hádzať a zapojíte tak pri hre celé telo.Súpis hier a príslušenstva: stolný futbal (2 x 11 hráčov, 2 loptičky) basketbal (príslušenstvo pre basketbal vrátane malej lopty) push-hockey (2 útočníci, 2 puky) pingpong (sieťka, 2 rakety, 2 loptičky) mini biliard (sada biliardových gúľ, 2 tága, trojuholník, 2 kriedy) karty, kocky (sada kariet, kocky) mini bowling (sada na bowling) šach (sada na šachy) dáma (sada na dámu) backgammon (sada na backgammon) shuffle board - vrhanie kameňov (sada na shuffleboard) horse-shoe - hádzanie podkov (sada na horse-shoe) ring toss - hádzanie krúžkov na cieľ (sada na ring toss) Technický popis: rozmery stola: dĺžka 113 x šírka 62 x výška 81 cm rozmery hracej dosky na stolný futbal: 105 x 51 cm rozmery hracej dosky na push-hockey: 84 x 47 cm rozmery hracej dosky na biliard: 105 x 51 cm rozmer hracej dosky na stolný tenis: 105 x 51 cm rozmery ostatných hracích dosiek: 80 x 43 cm príslušenstvo: sada biliardových gúľ, 2 tága, trojuholník, 2 kriedy, 2 puky, 2 loptičky na futbal rozmery balenia: 125,8 x 64,8 x 23 cm výška stolu: 87 cm hmotnosť: 38,5 kg


 • Náhradná loptička pre hrací stôl 13 v 1 WORKER Supertable
  Náhradná loptička pre hrací stôl 13 v 1 WORKER Supertable

  Náhradná loptička pre hrací stôl 13 v 1 WORKER Supertable je praktický doplnok k tomuto hraciemu stolu. Je vyrobená z tvrdeného plastu, takže znesie akékoľvek zaobchádzanie. Slúži predovšetkým ako súčasť zásoby loptičiek, prípadne ako náhrada za stratené loptičky. Je v..

  2.4 €
 • Hrací stôl WORKER 4v1
  Hrací stôl WORKER 4v1

  Hrací stôl 4v1 WORKER patrí medzi obľúbené multifunkčné hracie stoly pre voľnočasové aktivity. Základom stola je stabilná konštrukcia z odolného MDF materiálu. Hrací stôl 4 v 1 WORKER ponúka 4 najobľúbenejšie hry pre hráčov všetkých kategórií. Súčasťou stola je tiež..

  143.7 €
 • Hrací stôl WORKER 3v1
  Hrací stôl WORKER 3v1

  Hrací stôl 3 v 1 WORKER ponúka 3 veľmi obľúbené hry pre voľnočasové aktivity. Medzi jeho hlavné prednosti patrí stabilná konštrukcia z odolného MDF materiálu, štvorcové stojné nohy. Vďaka skvelému otočnému a výmennému systému podložky je zaistená rýchla a ničím..

  296.1 €
 • Stôl na stolný tenis Joola World Cup modrá
  Stôl na stolný tenis Joola World Cup modrá

  Stôl na stolný tenis Joola World Cup je veľmi kvalitný pingpongový stôl s hracou plochou porovnateľnou so stolmi určenými pre svetové turnaje. Rýchla 22 mm hrubá doska je vybavená špeciálnou povrchovou úpravou a o stabilitu sa stará oceľový rám o šírke 50 mm. Montáž a..

  563.6 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb