Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L213

Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L213
Pozrieť produkt >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie lavice
Dodávateľ:MARBO
Cena:1017.8 €

Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L213 zastane vďaka svojej univerzálnosti niekoľko posilňovacích strojov dohromady. A sú preto hneď dva dôvody. Lavica má nastaviteľný sklon úplne rovnej polohy až po sklon v pravom uhle. Naviac je hlavný rám celej posilňovacej stanice vytvorený tak, že sa s lavicou dá manipulovať a v závislosti od jej polohy sa menia aj možné cviky a precvičované partie. Na jednom stroji si tak okrem brušných svalov precvičíte kompletne celú hornú polovicu tela, stehná i chrbát. Posilňovacia lavica sa dá totiž úplne oddeliť a vznikne tak stanica na drepy, prípadne aj na mŕtvy ťah. A pritom zaberá minimum miesta. Lavica je vybavená kvalitným moderným čalúnením zo 4 rôznych veľkých častí prispôsobených ľudskej anatómii, čo nielen zvyšuje komfort pri cvičení, ale zvyšuje aj jeho bezpečnosť. Vďaka tomu, že posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L202 spĺňa normu PN-EN 957-4: 2007 všeobecne bezpečnostných požiadaviek a metód, môže byť používaná v telocvičniach a verejných i komerčných zariadeniach.   Technický popis: profesionálna lavica univerzálnosť nastaviteľnosť od vodorovnej polohy operadla až po kolmú kvalitné čalúnenie možnosť prídavných Olympic stojanov na kotúče stabilná konštrukcia povrch odolný proti korózii výrazné značenia nastavujúce komponenty výška: 157 cm šírka: 170 cm dĺžka: min. 173 cm, max. 232 cm hmotnosť: 150 kg nastavenie operadla: 13 polôh nastavenie sedadla: 3 polohy nosnosť: 650 kg štrukturálny profil: 80x40x3 mm plocha: 3,95 m 2 vhodné pre komerčné i domáce použitie prídavné stojany na kotúče nie sú súčasťou súpravy vzpieračská tyč a kotúče nie sú súčasťou súpravy     Všestrannosť lavice Lavica MP-213 zastane hneď niekoľko funkcií, všetko vďaka svojej konštrukcii, ktoré z tejto lavice robí univerzálny posilňovací stroj. Bench-press na rovnom či pozitívnom sklone, tlaky s dlhou tyčou za hlavou, drepy - to je len malá ukážka toho, čo všetko lavica zvládne.           Odnímateľná lavica Vďaka špeciálnemu spojovaciemu kĺbu možno lavicu úplne vytiahnuť a uvoľniť si tak miesto napr. na drepy s dlhou činkou.             Otvory pre prídavné stojany Na oboch stranách lavice sú otvory, do ktorých možno upevniť nástavce pre olympijske závažia.           Bezpečnostné úchyty Bezpečnosť je zaistená pomocou praktických úchytov, na ktoré možno vždy rýchlo a pohodlne odložiť vzpieračskú tyč.          


 • Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L209
  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L209

  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L209 je ako profesionálna lavica vybavená všetkým potrebným. Pevná konštrukcia z rámu 80x40 mm s povrchom ošetreným náterom proti korózii je samozrejmosťou. Lavica má viacúrovňové držiaky na činky, takže sa prispôsobí akejkoľvek dĺžke..

  581.5 €
 • Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L208
  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L208

  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L208 je profesionálnym strojom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej posilňovni. Lavica je vďaka svojmu negatívnemu sklonu skvelá pre rozvoj spodnej časti prsných svalov. Sklon MP-L208 možno obmieňať na ôsmich úrovniach v závislosti na obtiažnosti..

  581.5 €
 • Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L207
  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L207

  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L207 je ako profesionálna lavica vybavená všetkým potrebným. Pevná konštrukcia z rámu 80x40 mm s povrchom ošetreným náterom proti korózii je samozrejmosťou. Lavica má viacúrovňové držiaky na činky, takže sa prispôsobí akejkoľvek dĺžke..

  581.5 €
 • Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L202
  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L202

  Posilňovacia lavica Marbo Sport MP-L202, ktorá je súčasťou radu Professional, je vhodná pre všetky druhy cvičení s činkami. Konštrukciu lavice tvorí rám 80x40 mm s hrúbkou steny 3 mm, čo zaručuje pevnosť a odolnosť celej konštrukcie. Povrch rámu je ošetrený špeciálnou farbou,..

  385.1 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb