Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka

Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka
Pozrieť produkt >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:770 €

Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force Vám ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Umožňuje posilnenie rúk a chrbtového svalstva pomocou hornej kladky, posilnenie nôh za pomoci metódy predkopávanie a zakopávanie. Technológia Total NitroCell Technology zaisťuje plynulú a hladkú zmenu zaťaženia. Ide o technológiu, ktorá využíva k vytváraniu záťaže dva piesty plnené dusíkom. V spolupráci so systémom Slide'n'Lock (posunúť a uzamknúť), ktorý dodá tú najvyššiu bezpečnosť pri zamknutí pri zaťažení. Odpadne Vám jedna z hlavných starostí, nemusíte niekoľkokrát počas cvičenia vstávať a zaťaženie zložito meniť. Posilňovacia veža inSPORTline Bio Force je vyrobená z kvalitnej ocele a možnosť nastavenia opierky chrbta zaručí maximálne pohodlie pri cvičení. Bio Force je vhodný pre domáce, klubové i hotelové využitie.Technický popis: multifunkčná posilňovacia veža stroj je navrhnutý pre maximálne pohodlie a príjemný pocit z cvičenia zameranie na celé telo podpora viac než sto cvikov nastaviteľná záťaž od 4,5 kg do 100 kg technológia Total NitroCell Technology (TNT) ponúka plynulú a hladkú zmenu záťaže technológia Slide'n'Lock zaisťuje bezpečné zamknutie pri zaťažení čalúnený sedák a opierka chrbta 4 nastaviteľné stupne opierky chrbta čalúnené opierky nôh protišmykové gripy vysoko odolná oceľové lanká robustná oceľová konštrukcia rozmery: dĺžka 134 cm x šírka 165 cm x výška 208 cm maximálna váha cvičenca: 135 kg hmotnosť: 79 kg vhodné pre klubové aj domáce využitie Možnosti cvikov:SVALSTVO HORNÝCH KONČATÍN biceps triceps SVALSTVO DOLNÝCH KONČATÍN drepy striedavé výpady dozadu predkopávanie v sede mrtvý ťah s napnutými nohami   SVALSTVO HRUDNÍKA A CHRBTA súpažný tlak v sede rozpažovanie v sede (motýlik) tlak na prsia príťahy obojručného držadla k hrudníku v sede chrbtom k veži sťahovanie horných kladiek s napnutými pažami v sede SVALSTVO RAMIEN obojručné tlaky na ramená krčenie ramien príťahy držadla zospodu k brade v stoji príťahy (veslovanie) postojačky s lakťami od tela SVALSTVO V OBLASTI BRUCHA A SPODNÁ ČASŤ CHRBTA skracovačky vytáčanie trupu v stoji úklony do strany zakláňania v sede


 • Multifunkčná posilňovacia veža TechnoGym Unica Evolution - Servis u zákazníka
  Multifunkčná posilňovacia veža TechnoGym Unica Evolution - Servis u zákazníka

  Multifunkčná posilňovacia veža TechnoGym Unica Evolution je komplexný silový stroj schopný poskytnúť až 25 cvikov bez zmeny adaptérov. Unica sa vyznačuje špičkovým spracovaním, kvalitnými materiálmi a elegantným dizajnom, vďaka ktorému vyzerá prirodzene v každom interiéri...

  4998 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Profigym N10
  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym N10

  Posilňovacia veža inSPORTline Profigym N10 je kvalitná multifunkčná veža, ktorá ponúka viac ako 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Robustná oceľová konštrukcia s profilom rámu 40 x 40 mm má vysokú nosnosť a stabilitu. Pre posilnenie rúk a chrbtového..

  254.9 €
 • Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T003
  Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T003

  Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T003 je tým najkomplexnejším zariadením do posilňovne. Vďaka tomu, že má celkom deväť vzájomne nezávislých posilňovacích staníc, na ktorých možno precvičiť takmer celé telo, si na tomto zariadení zacvičí niekoľko ľudí..

  12399.6 €
 • Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T002
  Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T002

  Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-T002 je profesionálnym masívnym zariadením do komerčných posilňovní. Skladá sa celkom zo šiestich posilňovacích staníc, ktoré sú na sebe vzájomne nezávislé, takže si tu bezproblémov zacvičí viac ľudí zároveň. Všetky..

  6945.1 €
 • Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-U211
  Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-U211

  Multifunkčná posilňovacia veža Marbo Sport MP-U211 je profesionálnym zariadením, ktoré nesmie chýbať v žiadnej posilňovni. Spája v sebe hneď dva stroje - sťahovanie hornej kladky a horizontálne príťahy k hrudi. Všetko na prepracovanom, nehlučnom systéme kladiek. Má..

  2036 €© 2018 Fitness a športový tovar Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb